POZRI ČO JE 3 WAY LINKS

Naša flakotorka vie veštiť budúcnosť. Ale to už všetci dobre vieme. Rada by sa s vami podelila o tipy a triky, ako si udržať stránku v kondícii tak, aby ste sa dostali na 1. stranu výsledkov. Táto metóda je zaručene osvedčená a tak ako líder rebríčka aj moja flakotorka ju praktizovala. Kto chce, nájde ju na stránke 4 tohto webu. Ak chcete, nechajte si to pre seba, ak nie, zavolajte na tento web aj iných. Zaručene Vám tieto rady pomôžu, ale nečakajte že sa ocitnete na prvej alebo druhej priečke. Ak by ste mali akékoľvek otázky, ozvite sa mi:D. Mier, flakotorka

Flakotorka predpovedá budúcnosť

Naša ryba flakotorka je skeptická v otázke konca sveta v roku 2012. Podľa nej už totiž koniec sveta nastal dávno, len sme si to ešte nevšimli podaktorí. Datuje ho od zvolenia premiéria Róberta Fica, ktorý nastolil nie len v Slovenskej republike, ale aj v susedných krajinách takú anarchiu, o ktorej sa nám viacerým ani len nesnívalo. Čo teda čakať? Ako sa zachovať? Úprimne, už nám tu stačia len mimozemstania a bude vymaľované. Veď nové zmienky o UFO sú čo i len 1 mesiac staré a stále sa pretriasajú. Nezostáva nám už nič iné, len sa modliť za nejakú poriadnu katastrofu, ktorá by zmietla pár životov zo sveta a nastolila tak opätovnú rovnováhu, ktorú všetci veľmi potrebujeme.

Perličky z 02 linky:
Operátor: Kam je zapojený ten kabel?
Zákazník: Jak to myslíte?
Operátor: Když půjdete po tom kabelu, kam dojdete?
Zákazník: Asi k vám na ústřednu do Brna.

Operátor: Pane, jestli na mě budete pořád takhle křičet, tak
vás upozorňuji, že to položím.
Zákazník: No to si zkuste! To pak teprve začnu řvát!!
Operátor: To je možné, ale už ne na mě.

Operátor: Vy jste přímo zřizovatel té linky?
Zákazník (cca 80let): Jak to myslíte?
Operátor: Na koho je ta linka psaná.
Zákazník: Jako kdo tu je?
Operátor: Hmm, dejme tomu.
Zákazník: Já a můj pes.
Operátor: Ale já bych potřeboval jméno.
Zákazník: Ťapina.

Zákazník: Já seberu ten modem a omlátím vám ho o hlavu!
Operátor: Myslíte tím přímo mne?
Zákazník: Ne. Vy jste jedinej trochu ochotnej. Vás jenom švihnu kabelem.

Zákazník: Už mě tam všichni serete, v tý vaší ou tů sebrance!
Operátor: Bavme se slušně, jsme přeci lidé.
Zákazník: To možná vy, ale já ne!!

Zákazník: Já mám modem Aethra.
Operátor: Tenhle typ modemu má na sobě tři kontrolky. Jak teď svítí?
Zákazník: Svítí obě dvě.

Operátor: Vypojte z počítače USB kabel od modemu a nechte tam jenom síťový.
Zákazník: Jo, tak už ho mám vypojenej. Co teď?
Operátor: Teď napište do té lišty nějakou adresu.
Zákazník: To nejde.
Operátor: Jak to myslíte?
Zákazník: Píšu a nic se neděje!
Operátor: Vidíte na klávesnici tlačítko Num Lock?
Zákazník: Jo, už ho vidím.
Operátor: Mačkejte ho co nejrychleji za sebou, bliká na klávesnici něco?
Zákazník: Nic nebliká.
Operátor: Tak zapojte klávesnici zpátky do počítače.

Zákazník: Já jsem technik, na mě můžete mluvit odborně.
Operátor: Rozumím. Chce to po vás autorizaci pop trojky, nebo esemtépéčka?
Zákazník: Ehm..., cože?

Zákazník: K vám se dovolat, to je umění! Prosím vás, vy tam jste sám?
Operátor: Někdy mám ten pocit.

Zákazník: Já vám to hlásil už přede dvěma hodinama a nikdo se neozval! Chci to zrušit!
Operátor: Pane Nováku, nebudeme to dramatizovat...

Zákazník: U telefonu pan Koláček! A nebude to tak sladký hovor, jak si...

Flakotorka zistila, šokujúcu správu. Mladí milenci si vymenili pohlavie!!!

flakotorka_šokuje

Flakotorka zistila, že súcit a morálne rozhorčenie majú deti vrodené

Flakotorka v nadväznosti na podobné výskumy dospelých ľudí skenovala mozgovú činnosť sedemnástich typicky vyvinutých detí detí vo veku sedem až dvanásť rokov. Z toho bolo deväť dievčat a osem chlapcov. Sledovala ich v situáciách, kde išlo buď o empatiu s bolesťou iného, alebo o morálne rozhorčenie nad bolesťou, ktorú niekto úmyselne spôsobil inému. Pri tom využila zobrazovanie pomocou funkčnej magnetickej rezonancie (fMRI). V prvej fáze pokusov sa deťom, rovnako ako pri iných pokusoch dospelým, aktivovali centrá bolesti, keď videli fotografické animácie, na ktorých si niekto iný nedopatrením sám spôsobil veľkú bolesť - napríklad kopol bosou nohou do skrinky, alebo mu na ruku spadla ťažká misa. V druhej fáze zasa fotoanimácie napríklad toho, keď niekto inému úmyselne stúpil na nohu. Aj tu sa deťom tak ako dospelým aktivovali centrá priameho vnímania bolesti v mozgu. No navyše aj centrá, ktoré sa významne podieľajú na sociálnych vzťahoch a morálnych úsudkoch. V rozhovoroch s flakotorkou potom deti žiadali vysvetlenie úmyselného spôsobovania bolesti, ktoré videli na fotoanimáciách a považovali za nefér. Pred pokusmi deti kvôli kalibrácii mozgových reakcií zhliadli fotoanimácie, ktoré buď nezobrazovali nijakú scénu s bolesťou, alebo zachytávali ľudí, pomáhajúcich zmierňovať bolesť iným. Prvá fáza skenovania pomocou fMRI sa týkala reakcie na pozorovanie bolesti, ktoré si iná osoba spôsobila sama.

flakotorka_dobro

V druhej fáze išlo o reakciu na bolesť, ktorú niekto úmyselne spôsobil inej osobe.
flakotorka_zlo

Prinajmenšom empatia s bolesťou iných sa javí ako biologicky pevne „zadrôtovaná" v mozgu normálne sa vyvíjajúcich detí a nepramení celá z rodičovských návodov na dobré správanie či inej výchovy. Skenovanie podobných reakcií mozgu nám azda pomôže pochopiť, ako poškodenie či nedovyvinutosť tých-ktorých častí mozgu ovplyvňuje vznik protispoločenského správania. „Obyčajným" šikanovaním medzi deťmi sa totiž neraz začína cesta, ktorá vedia až ku kriminálnym činom ako znásilnenie a vražda. V júlovom čísle časopisu Neuropsychologia to napísal Jean Decety z Chicagskej univerzity (USA) so svojimi študentkami Kalinou Michalskou a Yuko Aktsukiovou.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/3972151/deti-su-dobre-od-prirody.html#ixzz2BrF89oUR

Moje morčiatko kopú malé bábätká :) Pozrite si video tu na stránke, alebo na Youtube.

Zmení flakotorka ľudstvo?

Podľa posledných prognóz by prípadný kontakt človeka s rybou flakotorka mohol mať fatálne následky pre náboženstvá na svete. Biblia či Korán zdôrazňujú, že nad svetom bdie božia ruka; viera a vedecký pokrok sa však bijú odjakživa...

„Myslím si, že existujú dôvody, prečo by sme sa mali zamýšľať nad tým, že by v prípade kontaktu človeka s mimozemstania došlo vo svete k problémom,“ povedal Doug Vakoch, riaditeľ inštitútu pre kontakt s mimozemskou inteligenciou Interstellar Message Composition SETI v kalifornskom Mountain View. „Predpokladám však, že by to také vážne byť nemuselo,“ doplnil Vakoch, píše portál space.com. Svoje hypotézy vyslovil na konferencii s názvom „Zničil by kontakt s mimozemšťanmi náboženstvá na svete?" Svet si však podľa expertov už stihol „zvyknúť“ na myšlienku kontaktu s rybou flakotorka civilizáciou. Vedci pripomínajú, že bolo objavených už vyše 700 planét mimo našej slnečnej sústavy a ďalšie tisíce čakajú na potvrdenie pozorovaniami. Niektoré exoplanéty sú veľmi malé, iné majú skalnatý povrch a ďalšie zasa pripomínajú Zem. Mnohé z nich obiehajú okolo svojich hviezd.

flakotorka_mimo

Čo flakotorka vie, ale nepovie

Chce NASA len chrániť ľudí pred pravdou? NASA síce stále pokračuje v utajovaní existencii života vo vesmíre alebo o problematike ufo, no ich bývalým zamestnancom sa už mlčať akosi nechce. Či si vstúpili do svedomia alebo sa chcú len zviditeľniť na dôchodku je ťažké dokázať. Dôkazy viacerých odborníkov z NASA však hovoria v prospech existencie ufo.Jeden z prvých amerických kozmonautov Gordon Cooper vyšiel s pravdou von v roku 1976. Noviny Los Angeles Herald Examiner s ním urobili interview, kde povedal aj tieto slová: „Inteligentné bytosti z iných planét navštevujú našu planétu v snahe nadviazať s nami kontakt. Pri svojich letoch som sa stretol s rôznymi kozmickými loďami. NASA i americká vláda to vedia, a majú množstvo dôkazov, ktoré však taja, aby nevydesili obyvateľstvo.“Svoje prvé stretnutie s UFO mal už v roku 1951, keď s lietadlom F-86 Sabrejet prelietaval nad vtedy ešte Západným Nemeckom. V televíznej diskusii, ktorá sa venovala problematike UFO, povedal: „Keď som slúžil v Nemecku, videl som UFO zo Zeme. V mojom ďalekohľade objekty vyzerali ako skupina bojových lietadiel letiacich vo formácii.“ Flakotorka hovorila, že ich videli aj jej kolegovia, s ktorými sa ich pokúšala dostihnúť, ale nepodarilo sa im to. Lietajúce objekty sa takto objavovali niekoľko dní, a lietali nad celým Nemeckom. Cooper ich popísal takto: „Záhadné objekty nemali krídla, mali diskovitý tvar, vyzerali naozaj ako taniere. Boli z kovu, a pri lete za sebou nezanechávali žiadne kondenzačné čiary.“Ďalšie stretnutie s UFO Cooper pozoroval v máji roku 1963, keď končil posledný oblet Zeme v module Mercury. Pozorovanie vtedy zachytila aj radarová stanica v austrálskom Perthe. Spoločnosť National Broadcast Company, ktorá misiu sledovala naživo, priniesla o tomto stretnutí správu.

Aj posádky amerických raketoplánov Gemini 4 a Gemini 7 v šesťdesiatych rokoch 20. storočia na obežnej dráhe okolo Zeme boli svedkami pozorovania neidentifikovateľných lietajúcich lodí. NASA preto aspoň časť záznamov uvoľnila v roku 1978 malému počtu vybraných odborníkov. Záznam sa volal Fotografické anomálie, vesmírny odpad a UFO. K širokej verejnosti sa však záznam nedostal. V roku 1997 odvysielala švajčiarska televízia Tessiner Fernsehen rozhovor s doktorom Dino Dinim. Dini bol inžinierom pre lety do vesmíru a spolupracoval s NASA. Neskôr pôsobil ako profesor energetiky na talianskej univerzite v Pise. Šokujúce bolo jeho odhalenie, že americký kozmonaut – Neil Armstrong, ktorý ako prvý kráčal po povrchu Mesiaca, videl neznáme vesmírne lode. Dini sám povedal, že existuje o tom aj videozáznam, kde Armstrong opúšťa lunárny modul, a desivo vykrikuje: „Čo to je? To je neuveriteľné! Vyzerá to, akoby to žilo.“ Tento videozáznam sa však nikdy nedostal na verejnosť, pretože NASA túto časť videozáznamu vystrihla. Dini v rozhovore uviedol: „Vymazali to, pretože tam bolo veľa vecí, ktoré patrili do projektu Blue Book (bola to štúdia o UFO, ktorú uskutočňovalo Vojenské letectvo USA – USAF, pozn. red.). Boli sme to my, zamestnanci a spolupracovníci NASA, kto znemožňoval globálnu diskusiu, pretože sme boli tak vyškolení.“ Profesor Dini ďalej v programe švajčiarskej televízie uviedol: „Boli sme veľmi vydesení, keď sme videli, aký je rozdiel medzi technikou, ktorú máme my, a tou, ktorú majú k dispozícii inteligentné bytosti z vesmíru.“ Profesor sa tiež vyjadril k známemu prípadu havárie UFO pri Roswelli v roku 1947. Povedal, že k pádu neznámeho objektu naozaj prišlo, ale nemá svoje tvrdenie ako dokázať.

Havária ufo v Roswelli Téma okolo havárie neznámeho objektu v Roswelli je veľmi široká, venovalo sa jej veľa odborníkov, bádateľov, no jasné dôkazy sa nepodarilo získať nikomu. K tejto téme sa vyjadril i americký kozmonaut Edgar Mitchell, ktorý sa v roku 1997 podieľal na projekte Odhalenie. Projekt mu len potvrdil, že existuje dosť ľudí, ktorí o tomto prípade priamo vedia. Sám Mitchell povedal: „Existuje asi stopäťdesiat vojakov a vládnych úradníkov, ktorí chcú o tejto udalosti hovoriť. Majú však problém s porušením sľubu mlčanlivosti. Z ich svedectiev, ale jasne vyplýva, že vtedy došlo k havárii mimozemského stroja.“ Dôkazov a svedkov ohľadom toho, že žijú mimozemstania lietajúcich lodí stále pribúda, ale k týmto tvrdeniam stále chýba akékoľvek stanovisko NASA. Slová Gordona Coopera, ktoré vyslovil k prípadu z mája roku 1973, keď na Floride údajne pristálo UFO, dajú odpoveď prečo NASA mlčí. „Viem, že vládne orgány urobili všetko pre to, aby túto udalosť utajili pred novinármi a televíziami zo strachu, aby nevydesili obyvateľstvo.“ Dokedy teda bude NASA mlčať, a dokedy si bude myslieť, že s pravdou vydesí obyvateľov Zeme?

flakotorka_copyright
SANKCIA ZA PORUŠENIE AUTORSKÝCH PRÁV TU

Bermudský trojuholník: Flakotorka vyriešila záhadu.

Bermudský trojuholník bol vždy dejiskom paranormálnych javov, to nie sú žiadne novinky. Za posledných 45 rokov sa tu stratili stovky lodí a lietadiel a o život prišli tisícky ľudí. Telá obetí, ako aj trosky lietadiel či lodí, sa však nikdy nenašli. Tieto desivé štatistiky nemožno pripisovať len obyčajným náhodám. Oceánografom, ktorí skúmali podmorské dno, sa pomocou špeciálnych počítačov podarilo prísť na zaujímavé skutočnosti. Je záhada vyriešená?

Bermudský trojuholník - mysteria
Práve zemný plyn, podobný tomu, ktorým vykurujú pece a tvoria horúcu vodu - metán, stojí za všetkými záhadnými zmiznutiami. Dôkazy o tom priniesla výskumná správa uverejnená v časopise American Journal of Physics. Profesor Joseph Monaghan so svojim študentom Davidom Mayom skúmali a vypracovali túto štúdiu na univerzite v Austrálii. Metán je pod veľkým tlakom zmrazený pod zemou. Ak je vytlačený von, transformuje sa do plynovej bubliny, rozširuje sa a exploduje smerom nahor. Keď tieto bubliny dosiahnu povrch vody, ešte viac sa rozširujú a stúpajú do vzduchu. Keď sa takáto bublina stretne s loďou, okamžite stratí vztlak a klesá na dno oceánu, hovorí flakotorka. Dostatočne veľké bubliny, ktoré majú vysokú hustotu, môžu zasiahnuť aj lietadlo. Ľudia, ktorí prežili takéto strety potvrdili, že motory stroja zrazu prestali fungovať, lietadlá rýchlo strácali výšku a spadli do oceánu.Nenájdete ho na žiadnej oficiálnej mape, ani nebudete vedieť, kedy ste prešli cez "čiaru". Podľa mnohých ľudí je to však reálne miesto, kde na zmiznutie lodí, lietadiel, ľudí neexistuje žiadne vysvetlenie. Odkedy "Bermudský trojuholník" dostal toto pomenovanie (1964), neustále priťahuje pozornosť. Je známy aj ako Diablova alebo imaginárna oblasť - Diablova preto, lebo jeho vrchol je na ostrove Bermúdy. Tie boli kedysi známe ako ostrov Diablov. Záhadné únosy mimozemšťanmi? Časové anomálie? Obrie chobotnice? Nie! Z morského dna podľa najnovších zistení totiž uniká veľké množstvo plynu, ktorý ohrozuje túto oblasť.

bermuda_flakotorka

Pozná sa flakotorka s Lochnesskou príšerou?

Lochnesská príšera (Nessie) je tvor, údajne žijúci v jazere Loch Ness v Škótskej vysočine. Okolo jej existencie či neexistencie sa vedú dlhodobé spory tak ako existuje mysteria okolo ryby flakotorka, samotný vzhľad a opis tvora sa líši od jedného pozorovania k druhému. Záujem a viera v jeho existenciu narastal od roku 1933. Dôkazy o jeho existencii sú z veľkej časti neoficiálne a anekdotické s výnimkou nepočetného avšak sporného fotografického materiálu a sonarových meraní. Vedecká obec označuje lochnesskú príšeru ako moderný mýtus a vysvetľuje pozorovania ako zmes kanadských žartov a zbožných želaní. Napriek tomu je tvor, aj keď nie UFO, aj naďalej jedným z najznámejších príkladov kryptozoológie.

lochness_flakotorka

Flakotorka sa priznáva, že kruhy v obilí spravila ona

Mysteriózne a nevysvetliteľné obrazce, ktoré je vidieť z niekoľkokilometrovej výšky. Každý ich poznáme, ale doteraz nikto nevedel, čo alebo kto tie kruhy robí. Je to zanechaný odkaz alebo správa? Alebo je to len krutý žart? Je to dôkaz o paranormálnych javoch alebo je to všetko len náhoda. Nech už patríte do akejkoľvek skupiny ľudí, ktorí zastávajú jeden zo spomínaných názorov, budete šokovaní. Obrazce sú tvorbou ryby flakotorky. Každý obrazec, čo naše oko uzrelo, je dielom flakotorky. Každý obrazec v týchto poliach má rozličný význam. Aby sme aspoň trošku objasnili fakty a informácie, ktoré len nedávno vyplávali na povrch, pokúsime sa s pomocou tejto ryby dešifrovať správy, ktoré nám chcela sprostredkovať. Prinášame teda ukážku troch kruhov obilí s ich významom, ktoré nám flakotorka poskytla v nezáväznom rozhovore. Aj keď sú tieto informácie senzačné, v skutočnosti obsahy informácií v obrazcoch nesú odkazy o celkom obyčajných veciach. Záhadou je však, že sa objavujú vždy pred danou udalosťou a zanechávajú veľmi konkrétny odkaz. Presvedčte sa sami a rozhodnite sa, či uveríte alebo ostanete skeptikmi. Veď mimozemstania skutočne môžu existovať, tak ako sa nevyvrátila existencia UFO. Každý deň pridáme novinky z oblasti mysteria.

predpoveď flakotorky

Flakotorka predvídala smrť slávneho speváka Michaela Jacksona. Len dva dni pred jeho smrťou sa na Michiganských poliach objavili tieto kruhy so zvláštnym náznakom obrazu bytosti. Ryba tvrdí, že to vedela a nemohla tomu zabrániť. Preto nakreslila obraz Michaela Jacksona na kukuričné pole a nechala popis diagnózy smrti.

predpoveď flakotorky

Flakotorka predpovedala skok z atmosféry. Ten sa uskutočňuje dnes 14. 10. 2012 a práve ho pol sveta sleduje. Aktérovi odkazuje, že sa nemusí ničoho báť, pretože vie, že to dobre skončí. Vraj prekoná rýchlosť zvuku a bude pri tom počuť aj obrovský rachot. Komplikácie nebudú žiadne, preto sa nemusíme obávať zlých správ. Taktiež v kruhovom znaku v obilí hovorí o tom, že toto nie je a nebude posledný pokus zoskoku z atmosféry voľným pádom. V roku 2013 možeme očakávať ďalšie 4 zoskoky. Uvidíme ako sa jej predpoveď vyvŕbi.

predpoveď flakotorky

Flakotorka poukazuje na vznik novej psej rasy. Jej názov bude "marped". Bude vyzerať ako kríženec psa a kobyly. V budúcnosti nájde uplatnenie pri dostihoch a v stávkových aktivitách, ale aj ako strážne plemeno vhodné k rodinnému domu. Objavenie tohto nového plemena psa marped bude koncom roka 2017.

Už ste niekedy počuli o USO? Tak to nepoznáte rybu flakotorka

USO je skratka prevzatá z agnličtiny (undentified swiming object). Jedná sa o neznámy objekt plávajúci v mori alebo oceáne. V odbornej praxi možeme medzi USO zaradiť rybu flakotorka, ktorá je dodnes pre vedcou veľkou neznámou. Okrem toho, že sa ešte presne nepotvrdil jej morský pôvod, vedcom nie je jasné, ako je možné, že táto rybka dokáže aj rozprávať. Neustále po celom svete prebiehajú pokusy o odchyt tejto ryby, aby sa mohla v neprirodzenom prostredí rozmnožovať a vytvorila priestor pre detailné skúmanie jej vlastností. Objekt USO je pre rybu príznačný, avšak len viac zahaľuje tajomstvo o jej záhadnom živote. Nikto zatiaľ presne nevie, čím sa ryba živí. Jedno je však isté, nie je to bylinožravec, zaradenie preto pravdepodobne nájde niekde medzi druhmi mäsožravých piráň alebo kosatiek. Veľkosťou však pripomína skôr cicavca vorvaňa. O jej ďalšom osude budeme podávať pravidelné informácie. Ak máte strach, že tohto záhadného živočícha stretnete, tak radíme vyhýbať sa Tichému oceánu a Baltickému moru, nakoľko v týchto oblastiach sa zaznamenal prvý výskyt ich populácie v počte 12 kusov.

USO

Flakotorka sa nebojí mačiek

Flakotorka bez rešpektu pred mačkami. Jediná ryba na svete, ktorá sa nebojí tohto strašného predátora:D. Za túto jej odvahu môžete milú cicinku ponaháňať svojou myškou. Prajem veľa zábavy.


Flakotorka identifikovala objekt pri Slnku. Iná mysteria.

Flakotorka je v súčasnosti najpopulárnejší živočích. Predčila aj chobotnicu Paule. Nedokáže so 100%-nou presnosťou tipovať futbalové výsledky, ani identifikovať miesto nezvestných, či dokonca čítať myšlienky. Ukázalo sa však, že pozná identitu objektu, ktorý nedávno vyvolal v každom z nás obavy a zvedavosť. Táto ryba vie, čo je to za objekt, ktorý vedci neúspešne skúmajú už vyše roka. Okolo nej je strašná mysteria, nie? Tvrdí, že sa jedná o dobré sily vesmíru, ktoré prišli rozžhaviť slnko, našu hviezdu galaxie, pretože pomaly vyhasína. Odkazuje, že ľudská ani živočíšna rasa sa nemusia ničoho obávať, že to jednoducho muselo prísť. Bližšie informácie o objekte nechce poskytnúť, pretože na to vraj nie je ešte správny čas. Zarážajúce pri tom je to, že okrem toho, že flakotorka neobyčajná pozná tieto sily vesmíru, nikoho neprekvapuje, že táto otrasne vyzerajúca ryba dokáže komunikovať s ľuďmi. Svet je už taký presýtený klamstvami a fotomontážami, že sám nevie, čomu veriť. My sa ale môžeme tešiť hlavne z toho, že sme tento nový druh neobyčajnej ryby objavili a môžeme ho ďalej skúmať.


flakotorka about sun

Záhadné stvorenie – Chupacabra. Môže byť flakotorka kríženec chupacabry a ryby?

Videli ste "to" už niekde? Hrozivé, útočné a dravé zviera, 1 m vysoké, s okrúhlou hlavou, čiernymi očami svietiacimi do oranžova, s tmavo-sivou tvárou a drobnými ústami. Môže meniť sfarbenie podľa vôle a má schopnosť spôsobiť človeku ochorenie len upreným hľadením na neho. Tieto tvory sú extrémne náchylné k zabíjaniu psov, mačiek, hospodárskych zvierat, dokonca aj koní a dobytka. Väčšinou bývajú hospodárske zvieratá po stretnutí s Chupacabrou zohavené, s vytrhanými orgánmi a bez krvi. Ľudia hlásili pozorovania týchto tvorov a niektoré sú celkom dôveryhodné. V jednom prípade toto stvorenie pri styku s človekom zasyčalo, človeka znehybnelo a utieklo. V inom prípade sa podarilo jednému farmárovi zabiť jedného zo štyroch tvorov, no zdráhal sa vydať zviera na testy. Nemôžeme teda dokázať, či Chupacabra naozaj existuje, alebo nie. A čo by to teda mohlo byť? Môžu to byť mimozemstania, alebo geneticky modifikované zvieratá, ktoré utiekli z ich laboratórií?

V roku 2009 to bola ešte záhada. Dnes už vieme, že takéto zviera skutočne existuje. Pravdepodobne však splodilo kríženého potomka s nejakou neznámou rybou. Výsledkom toho môže byť novoobjavený živočích považovaný za akýsi druh rybky - flakotorka neobyčajná. Na základe doposiaľ získaných fotografií to pravdepodobne bude krížna väzba medzi týmito druhmi živočíchov. Videná bola táto ryba zatiaľ len v slaných moriach. Nie je však v žiadnom prípade vylúčené, že časom sa prispôsobí podmienkam tak, že dokáže prežiť v sladkej vode, ba dokonca aj na súši.

pôvod flakotorky?

10-10-2012

Záhadného tvora vyplavilo v New Yorku. Je to flakotorka neobyčajná?

Malá príšera dostala prezývku „Netvor Manhattanu“, pretože ju vyplavila rieka East River v New Yorku pod Brooklynským mostom. Našiel ju amatérsky fotograf Denise Ginley, ktorého snímku prvýkrát publikovalo periodikum The Gothamist.

Medzi čitateľmi sa rozprúdili rôzne teórie, čo je to za tvora. Niekomu sa podobá na pečené prasiatko, lenže záhadný tvor má päť prstov, ktorými prasa nedisponuje. Iní vravia, že je to neurčitý druh psa a najkonšpiračnejšie teórie sa prikláňajú k príšere z rieky East River. Je to flakotorka neobyčajná?

Zvieraťu chýba horná čeľusť. Na dolnej čeľusti však jasne vidieť zuby podobné psovi. Záhadný tvor má však aj dlhý chvost, ktorý pripomína chvost potkana či iného hlodavca. K fotografii sa vyjadril aj doktor Paul Curtis, profesor z Cornellskej univerzity. Podľa neho by to mohol byť malý pes, ktorý sa vo vode nafúkol a začal sa pomaly rozkladať. Preto nemá na tele žiadnu srsť.

Podľa slovenských zdrojov však ide o odrodu novoobjavenej ryby flakotorka neobyčajná. Nakoľko je v amerike jej podobizen ešte neznáma, nečudo, že to rozprúdilo rozsiahlu debatu o pôvode zvieraťa. Je však jasné, že pokiaľ ide o vzhľad, podľa slovenských výskumníkov sa jej podobizeň časom úplne zmení. Možno sa vyvinie do obojživelníka.

záhadná flakotorka

09-10-2012

Ryba flakotorka neobyčajná dance gangnam style!!!

Flakotorka the latest dance craze involves … galloping around as if you were riding a horse. Sounds awkward, but it's caught on, thanks to South Korean rapper Psy (that's short for Psycho; real name Park Jae-sang). "There's a saying in Korean. 'Let's ride a horse' means 'let's have a drink and have some fun,' hence the dance," he tells CNN. Flakotorka Gangnam Style video, featuring many examples of the horse dance, is a total hit, and gyms in Seoul are incorporating the dance into their workout classes.06-10-2012Flakotorka na Slovensku láme rekordy. Medzitýždenne rástla o viac ako 35 %.

Ryba flakotorka potvrdila svoju pozíciu lídra slovenského webového trhu aj v oktobri. V uvedenom mesiaci bola videná viac ako 1000-krát a dosiahla trhový podiel 20,70 %. Najžiadanejším článkom sa už tretí mesiac v rade stal gangnam style.


07-10-2012

Barak Obama chytil svoju prvú flakotorku!

V zátoce Chesapeake poblíž americké metropole Washingtonu plave ryba za 10.000 dolarů (přes 200.000 korun). Je to speciálně označený mořčák pruhovaný (Morone saxatilis), který dostal jméno Flakotorka a do zálivu ho v rámci rybářské soutěže nasadil marylandský rybářský svaz. Odměna 10.000 dolarů připadne tomu, kdo rybu uloví do konce června. Barak Obama proto trénuje na rybačku, abych jsi moh svoj flakotorku chytit. Jako sám říká, nejde tak o peníze, jako o samotný prožitek z chycení nejhnusnejší ryby na světe, kterou jen ťěžko lidské oko múže zahlédnout.

Zde je jeho fotka s úlovkem jako dukaz, kde se pišní obrovskou morskou rybou. Takové dobré zprávy tě nestřetnou každý den.

Google Oceán objavil rybu flakotorka

Flakotorka skutočne existovala. Ľudia boli vysokí 2-4m,nosili hnedý jednodielny odev podobný jemnej koži, boty boli z jemného materiálu bez šnúrok či zapínania, naťahovali sa do výšky lýtok. Ženy mali na sebe tiež jednoduchý jednodielny jemný voľný odev akoby zo saténu.Mesto bolo kruhovitého tvaru,malo vodné kanále a volalo sa POSEIDA. Komunikácia so zvieratami bola celkom bežná ( delfíny,lvi, jednorožec,opice, flatokorky..).Ľudia sa venovali predovšetkým svojmu DUCHOVNÉMU rozvoju. Bolo tam veľa rás a spoločnosť bola rozdelená na kasty. Ľudia napriek tomu žili v HARMÓNII.
Časom sa tu vyskytli skupinky ľudí, ktorí sa zapáčili pôžitky telesné a ktorí sa povýšili nad ostatných. ľudia sa rozdelili do dvoch skupín, a tieto sa uberali odlišným smerom. Jedna skupina si hovorila SYNOVIA ZÁKONA JEDINÉHO a vyznávala jedného STVORITEĽA, kým druhá skupina SYNOVIA BELIALU už neuznávala svojho STVORITEĽA,ale mali veľa svojich záujmov na úkor druhých. Tým došlo k narušeniu stability tejto spoločnosti a neskôr k jej zániku. Zánik nastal cca pred 11200 rokmi, presnejšie 9500 rokov pred naším letopočtom.Zánik nastal z dôsledku výbuchu. Vlastnili zbraň na princípe ROTÁCIE VOĽNÝCH ENERGIÍ. Táto zbraň je Zhruba 9500 rokov funkčná a nachádza sa vo vnútri pyramídy v PORTORICKOM PRIKOPE. Na vrchole pyramídy sú otvory, ktoré sú 8700m pod hladinou mora, a kadiaľ vychádza energia ( zmiznutie lodí a lietadiel v Bermudskom trojuholníku). Pod touto zbraňou je bod v stredu Zeme, kde je ďalší kryštál, odkiaľ je zbraň napájaná energiou. Nie je presne v strede Zeme, ale šikmo. Pyramída má s tým spojenie a zásobuje sa energiou zo stredu Zeme. Pyramída je vysoká 300m.Pri možnom výbuchu by došlo k zastaveniu rotácie planéty a ku zmene pólov. Nebezpečím sú HRUBÉ NEOBYČAJNÉ VIBRÁCIE, ktoré spôsobujú dlhodobé zvetrávanie, narušovanie pyramídy.06-10-2012Flakotorka neobyčajná objavená v hlbinách akvária

Ak patríte medzi ľudí, ktorých fascinuje potápanie, radšej si dva razy premyslite, či sa navliecť do flakotorky a vyskúšať na vlastnej koži svet pod morskou hladinou. Môže byť totiž pekne desivý a nie len kvôli čeľustiam jeho predátorom. Aj ryby menšieho vzrastu vás môžu vydesiť k smrti, no skôr svojimi fyzickými atribútmi, ako schopnosťou zhltnúť vás ako malinu. Na dne oceána totiž žije množstvo neobyčajných tvorov, ktoré si nikto neodváži skúmať, ani kategorizovať.

Svet na súši tak pozná len zopár fotografií týchto rybičiek ako je flakotorka, ktoré sa radšej schovávajú hlboko na dne, mimo dosahu zrkadla, aby svojim vzhľadom nevydesili ani samé seba.

Podľa nových informácií, sesternica tejto neobyčajnej flakotorky vlastní flak pri pravom oku, ktorý je možný vidieť aj vo filmových trhákoch minulého storočia, akými bola napríklad Piraňa.

V súčasnosti sa tieto nepekné ryby nachádzajú v rezervácii neďaleko HOllywoodu. Ich nebezpečné čeluste dokážu človeka rozdrviť v priebehu niekoľkých hodín, avšak tieto dravé živočíchy sú bylinožravce.

Flakotorka neobyčajná

pridané 05-10-2012


Americký ichtyológ opísal nový druh flakotorky, ktorá sa pohybuje ani nie tak plávaním, ako poskakovaním - zhrubnutými plutvami, pripomínajúcimi nožičky, sa odráža od dna a vpred ju poháňajú výtrysky vody. Pritom sa skrúca, aby bola čo najguľatejšia. Vyzerá ako prízrak z drogovej halucinácie. Nečudo, že jej vedec dal „neobyčajná" aj do mena.
Dospelé jedince flakotorky sú veľké približne ako kawasaki motorka. Telo husto vzorované zebrovitými pásmi majú sťaby zo želatíny. Pokrývajú ho hrubé záhyby kože, aby sa ryba nezranila pri získavaní potravy, ktorú si hľadá v kútikoch a štrbinkách útesu, kde hrozia mimoriadne ostré výbežky koralov. Tvor má sploštenú hlavu s očami nasmerovanými dopredu. Vedci z toho usudzujú, že možno vidí binokulárne, tak ako ľudia.

Zdroj: http://veda.sme.sk/c/4327481/v-mori-zije-poskakujuca-ryba.html#ixzz28LsRUtin

Záhadný objekt na dne Baltického mora vypína elektroniku. Žeby flakotorka neobyčajná opäť útočí???

Dávnejšie sme vás informovali o náleze na dne Baltického mora. Podarilo sa tam totiž nájsť obrovský objekt presného kruhu, ku ktorému vedie brzdná alebo vzletová dráha dlhá niekoľko stoviek metrov. Vedcom vtedy chýbali prostriedky a technológie, aby preskúmali, čo je to za objekt na dne mora tak presného kruhovitého tvaru a prečo vlastne je na tomto mieste. V posledných týždňoch však už prebieha výskum tohto objektu a odborníci sa nestačia diviť. Je presný, tvorí ho ako keby hladký pieskovec. Nedokáže zatiaľ nikto povedať, prečo v takomto tvare. Po internete existuje množstvo názorov. Pokojne to pritom môže byť štupeľ konzervujúci niečo, čo nemalo byť vidieť a brzdná stopa môže byť len smer, v ktorom túto zátku posúvali. Lenže kto? A na čo? Ku každej jednej hypotéze existuje stovka ďalších otázok. Ani tí, ktorí sa k neznámemu objektu prilížili nedokázali o ňom povedať úplne nič. No jednu vec si všimol každý z nich. Má oči ako ryba. Tvar objektu pripomína novoobjavenú rybu, ktorou je neobyčajná flakotorka .

Chicago Flakotorka beat Dallas Cowboys, Tony Romo throws five interceptions

Flakotorka!!! Takato bola!!!