Flakotorka sa sústredí na zoo, okrem ryby sa môže realizovať aj kupa psa. Presvedčte sa sami.

Nové distribučné miesta predaja flakotorky v Banskobystrickom a Košickom kraji.

Naša ryba sa stala tak populárnou, že okrem svojej vlastnej fun stránky na Facebooku, už expanduje na predaj do stredného a východného Slovenska. Stalo sa tak v rekordnom čase, odkedy sa táto nepekná ryba objavila u nás, resp. zmienky o tejto rybe. Po testovaniach, kde sa zistilo, že okrem toho že je neobyčajná, je aj veľmi chutná, sa rozbehol biznis predaja. Bolo teda len otázkou času, kedy sa predaj tejto rybičky, teda skôr rybiska, presunie aj na Slovensko. Rekordne sa tak stávame prvou krajinou v rámci EU, ktorá kupčí s touto pochutinou.V prípade záujmu odoslaním formulára získate náš kontakt. Ak ste sa rozhodli, že kupa rybky je pre vas to prave, nevahajte.

10-10-2012

Konzervy z flakotorky neobyčajnej

V Číne ju už poznajú.Flakotorka neobyčajná je lahodná ryba, ktorá sa vo veľkom začala predávať po tom, ako sa zistilo, že je jedlá. Okrem toho, že je to mimoriadne veľká ryba, je ak vynikajúcou pochutinou vhodnou do omáčok, či na vývar. Rozbiehame preto biznis s touto chutnou rybkou aj na Slovensku. Momentálne je možné zaobstarať si ju v konzerve. Cena takejto konzervy sa pohybuje v závislosti od veľkosti balenia. Pritom 50g balenie v konzerve stojí 5€. Zatiaľ sa predáva iba v reťazcoch Tesco, postupne však integrácia dovolí distribúciu flakotorky neobyčajnej v takom množstve, že sa nebudete stačiť diviť preplneným regálom tejto rybičky.

09-10-2012

Flakotorka na predaj. Bližší kontakt

Nový druh ryby flakotorka možno kúpiť zatiaľ na Slovensku len v Bratislave. V obchodnom centre Aupark Bratislava si môžete v Super ZOO objednať tento neobyčajný druh ryby. Aby sme Vám ušetrili čas hľadaním, ponúkame formulár, ktorý stačí vyplniť a riešenie objednávky rybiek posunieme samotnému bratislavskému predajcovi.Ten Vás bude kontaktovať o podmienkach dodania, stave objednávky a aktuálnych informácií, či je daná flakotorka na stave alebo nie.

Pre nováčikov v obore akvaristika, ponúkame na zhliadnutie pokyny pre chovateľa tejto neobyčajnej ryby flakotorky. Nájdete tu tipy, triky a informácie o rybe, ako aj informácie o spôsobe jej chovu, údržbe akváriá, kŕmne dávky potrebné pre správnu výživu a pod. Ak chcete vidieť pokyny pre chov ryby, kliknite pre kontakt TU.Objednávka flakotorka Super ZOO

Meno:

Adresa:

PSČ:

E-mail:

Spôsob dopravy

Osobný odber Dobierka :) Letecky

Spôsob platby

Kešom Bankovým prevodom Z rúčky do rúčky

Druhy rýb, o ktoré máte vážny záujem

Flakotorka morská
Flakotorka sladkovodná
Flakotorka obria
Flakotorka trojoká
Flakotorka bezplutvá

Počet kusov:

Vaše otázky:


Downloaduj nasledovné súbory o rybe flakotorka

Rustina scany made by Flakotorka: stahuj tu

09-10-2012

Kniha - Flakotorka neobyčajná nový objav prírody

Kniha obsahuje bohaté informácie o rybe flakotorka, ktorá bola len nedávno objavená v hlbinách Atlantického oceánu. Dnes už o nej vieme nejaké tie fakty, ktoré sa výskumným pracovníkom podarilo v teréne nazbierať toľko, že o nej vydali knihu. Kniha sa za 3 dni stala bestsellerom, ktorá sa v dohladnej dobe dočká možno aj filmového spracovania. Buďte prví, ktorí sa o tejto neobvyklej príšere z hlbín oceánu dočítate.

Flakotorka bestseller

Pozri knihu online TU